Lang paasweekend in de Kunsthal Rotterdam

Lang paasweekend in de Kunsthal Rotterdam

Breng tijdens het extra lange paasweekend een bezoek aan de Kunsthal. Geniet van de zintuigelijke installaties en kunstwerken van Haegue Yang en bewonder de kleurrijke, expressionistische schilderijen van Max Pechstein. Begin of eindig je dag gezellig in het Kunsthalcafé.
 

Paasweekend

Maandag 21 april extra open
Bekijk het werk van de genomineerden voor de NN Art Award 2025 en sta stil bij 80 jaar vrijheid in de tentoonstelling Lebensborn. Maak kennis met Anansi de spin en wandel op de Kunsthal hellingbaan onder het werk van Boris Acket. En voor een gezellig begin of einde van je dag schuif je aan in het Kunsthalcafé. Zoveel te zien en te doen en op tweede paasdag extra open.

Vrijdag 18 april tot 22:00 uur open
Deze vrijdag is de Kunsthal tot 22:00 uur geopend tijdens Friday Night LIVE. De Rotterdamse interdisciplinaire crew van HipSick verzorgt daarnaast een bruisend programma met live sets, optredens en performances van onder meer Alberta Balsem, Sniebl, en Pensive Vivifier in Concert. Meer weten?
Bekijk hier het hele programma en boek je tickets!
 

Tours Max Pechstein in mei 2025

Staat een bezoek aan de tentoonstelling Max Pechstein. Expression of Harmony op de planning en ben je op zoek naar meer verdieping? In mei zijn er een aantal dagen tours. Begeef je tussen levendige kleuren en dynamische composities, terwijl de gids je meeneemt in Max Pechsteins zoektocht naar harmonie tussen mens en natuur.
Kijk hier voor meer info en boek je tickets
 

Activiteiten in de meivakantie

In de meivakantie is er weer van alles te beleven voor kinderen en families. Stap in de ondeugende wereld van Anansi de spin en ga zelf aan de slag met een geheugenspel, speurtocht of tekenwedstrijd. Ontdek de zintuiglijke kunst van Haegue Yang met dansende wasrekfiguren, kleurrijke zeewezens en papierknipkunst tijdens de Kijk&Doe-tocht. Laat in de tentoonstelling Expression of Harmony je innerlijke kunstenaar los in het Max Tekenatelier, waar je het Museumpark tekent zoals Max Pechstein dat zou doen. En op vrijdagmiddag 2 mei is het weer tijd voor See you later, Illustrator! En er is nog veel meer te doen.
Kijk hier voor alle activiteiten en tickets
 
Tijdens de viering van Koningsdag op zaterdag 26 april is de Kunsthal gesloten. Op zondag 27 april is het museum gewoon weer open voor publiek.

Ga naar de site van Kunsthal Rotterdam voor het complete programma en tickets.