Nationale Opera & Ballet opent seizoen met Open Huis

Nationale Opera & Ballet opent seizoen met Open Huis

Op zaterdag 31 augustus gooit Nationale Opera & Ballet de deuren weer wagenwijd open. Voor jong, oud, liefhebber of wie gewoon nieuwsgierig is. Snuffel rond in elke uithoek en struin op je gemakje door het theater. Kom naar het Open Huis en ontdek de wereld achter de schermen.


Programma

Route achter de schermen
De hele dag door kun je een vaste route door het theater volgen. Zo kom je vanzelf langs alle schatkamers van Nationale Opera & Ballet én kun je al je vragen stellen aan onze medewerkers.

Activiteiten voor alle leeftijden
Van een openbare balletles tot meezingen met het dameskoor, en van een workshop applaus ontvangen tot een veiling van de bijzonderste rekwisieten. Op het toneel, in Studio Boekman en in het Theatercafé zijn de hele dag allerlei unieke activiteiten te beleven. Ook kun je diverse optredens en repetities van onze zangers en dansers bewonderen.

Activiteiten voor kinderen
Daarnaast zijn er in het Souterrain zes zang- en dansworkshops speciaal voor kinderen, en kunnen zij de hele dag door knutselen, rondsnuffelen en een speurtocht volgen.

Decoratelier
Ook in het Decoratelier (Kollenbergweg 1, Amsterdam) kun je van 11.00 tot 16.00 uur een kijkje komen nemen. Volg de route en ontdek hoe al onze immense decors worden gemaakt!

Het Open Huis vindt plaats op zaterdag 31 augustus 2024. Toegang is gratis, reserveer een gratis kaartje via de website van Nationale Opera & Ballet.