Aangenaam Klassiek weer verkrijgbaar
Het luxe mediaboek Aangenaam Klassiek 2023 ligt vanaf 29 september in de winkels. Dit jaar bestaat de uitgave uit twee cd’s, een cadeaukaart, drie wenskaarten en het boekje Tijdreis door de klassieke muziek van Aldo Druyf met een extra derde cd.
Tijdreis door de klassieke muziek
Sinds een paar jaar zit er bij Aangenaam Klassiek een extra boekje. Het boekje dit jaar is Tijdreis door de klassieke muziek, geschreven door gitarist, klassieke muziek specialist en schrijver Aldo Druyf. Een unieke tijdreis door de stijlperiodes van de klassieke muziek, aan de hand van een aantal belangrijke genres, vormt de basis van het boekje. Bij elk genre staat een persoonlijke muzikale tip van Aldo, waarvan er een tiental terug te vinden is op de extra derde cd. Alle tips zijn vervolgens te beluisteren via QR-codes, zodat je direct kennis kunt maken met de muziek.Aangenaam Klassiek cd’s
De basis van Aangenaam Klassiek blijven de twee compilatie cd’s die samengesteld zijn uit nieuwe en bestaande klassieke muziek releases. De achterliggende titels, waarvan een track te vinden is op de twee cd’s, worden gedurende de campagne van 29 september 2023 tot en met 31 januari 2024 met korting aangeboden. Tevens vind je in het mediaboek een cadeaukaart ter waarde van € 7,50 die gelijk verzilverd kan worden bij aankoop van een van de achterliggende titels, en een enveloppe met drie kleur- en wenskaarten.Aangenaam Klassiek 2023 ligt vanaf 29 september 2023 in de winkels en is ook verkrijgbaar via aangenaamklassiek.nl.
