Hofjesconcerten Alkmaar
Op zondag 4 september 2022 kun je in Alkmaar weer genieten van de Hofjesconcerten. In een vijftal hofjes in de historische binnenstad spelen musici uit binnen- en buitenland een divers programma. Er zijn vijf routes die het publiek van de Hofjesconcerten kan volgen. De gidsen van de Historische Vereniging Alkmaar voeren je langs de mooiste Alkmaarse plekjes en vertellen de verhalen die erbij horen.
Artistiek leider van La Sfera Armoniosa, Mike Fentross, nodigt dit jaar opnieuw internationale muzikale vrienden uit om concerten te geven voor Alkmaarders en gasten van de stad. De wandelingen starten om 13.00 uur. Na de verschillende routes vindt een groots gezamenlijk slotconcert plaats om 17.00 uur in Hof van Sonoy met alle musici en deelnemers aan de stadswandelingen. Het belooft een bijzonder en prachtig programma te worden met heel verschillende muziek daar in Alkmaar.
Klik op de route voor informatie en om kaarten te bestellen. Je krijgt te zijner tijd bericht over de startlocatie van de wandeling.
- Een mooie route door het historische Alkmaar met barok en Indiase muziek.
- De stadswandeling voert naar hofjes met jazz, Indiase en barokmuziek
- Tussen de wandelingen hoor je diverse muziek uit India, Argentinië en de barok.
- Drie concerten en routes met Argentijnse muziek, barok en jazz.
- Ook weer muziek uit de barok, jazz en Argentijnse muziek met van hofje naar hofje een historische wandeling.
